Kontakty

Adresa: Klášter kapucínů, Loretánské náměstí 6a,
118 00 Praha 1-Hradčany

E-mail: kapucini.uLorety (at) seznam.cz

Telefon:

  •   Mgr. Lucie Veselá: +420 606 732 064
  •   br. Ambrož Guzek OFMCap.: +420 603 111 391
  • Pro objednávku ubytování či dotazy na volné termíny prosím přednostně využívejte náš rezervační formulář. Telefonické objednávky jsme schopni vyřizovat jen ve výjimečných případech (telefonní čísla uvedená v kontaktech jsou soukromá čísla; služební telefon z provozních důvodů nemáme). Děkujeme za pochopení.

     

 

Kudy k nám

Z Hlavního nádraží

Tramvají č. 9 (směr sídliště Řepy) na zastávku Národní třída, kde přestoupíte na tramvaj č. 22 (směr Vypich nebo Bílá hora) a pojedete na zastávku Pohořelec.

Nebo Metrem linky C (směr Háje) na zastávku I. P. Pavlova, kde vyjedete posledními jezdícími schody na zastávku tramvaje č. 22 (směr Vypich nebo Bílá hora) a pojedete na zastávku Pohořelec.

metroatram 

Z Florence

Metrem linky B (směr Zličín) na zastávku Národní třída, kde přestoupíte na tramvaj č. 22 (směr Vypich nebo Bílá hora) a pojedete na zastávku Pohořelec.

 

Autem

Autem je možné dorazit až k nám bez povolení.

 

Z letiště

Autobusem č. 119 na konečnou zastávku Nádraží Veleslavín, zde přestoupit na Metro linka (směr Depo Hostivař) na zastávku Malostranská, kde přestoupíte na tramvaj č. 22 (směr Vypich nebo Bílá Hora) a pojedete na zastávku Pohořelec.

zletistepoh